Олимпиаданың І кезеңі – сырттай турынан өтіп, ІІ кезеңге жолдама алған қатысушылар тізімі

«Интернет-олимпиада» – 2016-2017 жж. физика, математика, Қазақстан тарихы, химия, биология, қазақ, орыс тілдері және география пәндері бойынша өткізілді.

ІІ кезең – тікелей қатысу туры,  19.01.2017 ж. өткізіледі.

Өткізілу орны:

Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті, Қарағанды қ., Бейбітшілік бульвары, 56.

Тікелей турға қатысу құқығы Интернет–олимпиаданың сырттай турының қорытындысы бойынша барынша жоғарғы балл алған оқушыларға беріледі.

Өткізілу уақыты:

19.01.2017 ж.  сағ. 10:00  – барлық пәндер бойынша олимпиаданың өткізілуі, жұмыстарды тексеру және қорытынды шығару.

19.01.2017 ж. сағ. 15:00 – Интернет – олимпиада жеңімпаздарын марапаттау.

Интернет-олимпиаданың тікелей қатысу турына жолдама алған қатысушылар тізімі:

 

Т.А.Ә. Мектеп атауы Пән атауы Ұпай
1 Аружан Аманжол Баршын ЖОББМ Қазақ тілі 90.00 %
2 Акниет Берикбай №22 ОМ Қарқаралы қ. Қазақ тілі 80.00 %
3 Алтынай Доскенова №9 ТМ (РО) Қазақ тілі 85.00 %
4 Асылзат Қаблуллина НЗМ ХБН Қазақ тілі 90.00 %
5 Адина Сапар Н.К. Крупская атындағы ОМ Қазақ тілі 75.00 %
6 Айдана Тойшыбек №22 ЖББОМ Қарқаралы қ. Қазақ тілі 75.00 %
7 Ашамаева Ақгүл №41 КММ ЖББОМ Қазақ тілі 85.00 %
8 Әсем Өмірзақ №20 ЖББОМ Қазақ тілі 75.00 %
9 Балнұр Қайыпканова НЗМ ХБН Қазақ тілі 80.00 %
10 Балауса Ахметкарим №6 ОМ  Қарқаралы қ. Қазақ тілі 80.00 %
11 Гаухар Сагынбаева №6 ОМ  Қарқаралы қ. Қазақ тілі 85.00 %
12 Дайана Баграмова НЗМ ХБН Қазақ тілі 90.00 %
13 Екатерина Обелец НЗМ ХБН Қазақ тілі 80.00 %
14 Жадыра Бархитова №1 ОМ Қазақ тілі 75.00 %
15 Жайдар Кусаинова Баршын ЖОББМ Қазақ тілі 90.00 %
16 Зекенова Жазира №41 ЖББОМ КММ Қазақ тілі 75.00 %
17 Мерей Қажымұрат «Дарын» ММИ Қазақ тілі 85.00 %
18 Лаура Тусупбекова Жамбыл атындағы ОМ Қазақ тілі 80.00 %
19 Нурманова Маржан №41 КММ ЖББОМ Қазақ тілі 75.00 %
20 Сабина Игликова ОМ Тугускен Қазақ тілі 90.00 %
21 Тогжан Ордаханова ОМ №6 Қарқаралы қ. Қазақ тілі 80.00 %
22 Рза Болман №41 КММ ЖББОМ Қазақ тілі 70.00 %
23 АнельАипова Жамбыл атындағы ОМИ География 96.00 %
24 ДианаАкыжанова Жамбыл атындағы ОМИ География 100.00 %
25 МадиярАмангелды Гимназия №92 География 97.33 %
26 АсылАманқұлова Жамбыл атындағы ОМИ География 96.00 %
27 АсияАмирова Гимназия №92 География 90.00 %
28 АнельАширбекова №41 КММ ЖББОМ География 96,67 %
29 МархабатӘбдікәрім №7 МЛ География 91.33 %
30 НұрдәулетӘлімжанов №41 КММ ЖББОМ География 100.00 %
31 АбылайханБапиев №41 КММ ЖББОМ География 96,67 %
32 МадинаДаниярқызы №41 КММ ЖББОМ География 93,33 %
33 МеруертДосанова №41 КММ ЖББОМ География 93,33 %
34 АсылайымЕрімбет Жамбыл атындағы ОМИ География 98.67 %
35 НазигатЖалгас Жамбыл атындағы ОМИ География 100.00 %
36 ІлиясЖанерке Гимназия №92 География 92.00 %
37 ІлиясЖансәуле Гимназия №92 География 90.00 %
38 ТарханКәріп Гимназия №92 География 92.00 %
39 АқеркеКозыбекова №41 КММ ЖББОМ География 100.00 %
40 АруКөшен №81 ЖББОМ География 96,67 %
41 АдамМәлік Жамбыл атындағы ОМИ География 96.67 %
42 ИндираМурат №20 ЖББОМ КММ География 96,8 %
43 ЗаринаНұрекелова Жамбыл атындағы ОМИ География 97.33 %
44 АлтынайОмар Жамбыл атындағы ОМИ География 98.00 %
45 ДианаРахметаева Жамбыл атындағы ОМИ География 96.00 %
46 МадиСерік Ы.Алтынсарин атындағы МГ География 96,67%
47 АйданаТемирова Жамбыл атындағы ОМИ География 96.00 %
48 АлмасТолеубаев Гимназия №92 География 100.00 %
49 АжарХайкина Гимназия №92 География 98.67 %
50 ЕрболатШайхин Жамбыл атындағы ОМИ География 98.67 %
51 НариманШубаков КММ №4 ОМ базасындағы Коктас тірек мектебі География 96.67 %
52 АқеркеТалғатбекқызы Жамбыл атындағы ОМИ География 96%
53 Сакеева Айсулу Ж.Акылбаев  атындағы мектеп-гимназия География 80.00 %
54 Алина Антакова №63 ЖББОМ География 82.00 %
55 Виталий Бабенко №1 География 91.33 %
56 Яна Горюцкая №46 ЖББОМ КММ География 96,67%
57 Андрей Ермышев № 15 ЖББОМ КММ География 86,67%
58 Надежда Зингер №46 ЖББОМ КММ География 96.67 %
59 Тимур Карстен №3 КОМ География 83,33%
60 Наталья Кирилова КММ ЖББОМ № 15 География 80.00 %
61 Роман Мамонтов КММ ЖББОМ № 15 География 83,33%
62 Жулдыз Мергенбаева КММ ЖББОМ 46 География 90.67 %
63 Николай Мухметов №63 ЖББОМ География 80.67 %
64 Валерий Оконян №63 ЖББОМ География 80.00 %
65 Айдана Оразханова Ж.Акылбаев  атындағы мектеп-гимназия География 83,33%
66 Максим Рязанов №63 ЖББОМ География 86.00 %
67 Юлия Таскаева №1 География 92.00 %
68 Айболат Тлеужанов Ж.Акылбаев  атындағы мектеп-гимназия География 80.00 %
69 Оразбек Токмагамбетов №63 ЖББОМ География 79.33 %
70 Алимжан Халелов №66 ЖББОМ География 90.00 %
71 Лев Чеховский №101  мектеп-гимназия География 86.67 %
72 Айганым Аблайхан «Коктал ЖББОМ» КММ Қазақстан тарихы 67.00 %
73 Маржан Аманбай Баршын ОМ Қазақстан тарихы 50.00 %
74 Анель Амангельдина №9 ТМ (РО) Қазақстан тарихы 75.00 %
75 Балауса Ахметкарим ОМ №6 Қазақстан тарихы 70.00 %
76 Камилла Бесимова КММ №4 ОМ базасындағы Коктас тірек мектебі Қазақстан тарихы 70.00 %
77 Темірлан Бұйрабеков Жамбыл атындағы ОМИ Қазақстан тарихы 90.00 %
78 Айдана Галиева Б.Амалбеков атындағы ЖББОМ Қазақстан тарихы 50.00 %
79 Гульнара Гапу О.А.Жаутыков атындағы №1 мектеп Қазақстан тарихы 50.00 %
80 Алтынай Доскенова №9 ТМ (РО) Қазақстан тарихы 70.00 %
81 Зарина Жақсыбаева №54 ЖББОМ Қазақстан тарихы 60.00 %
82 Сұлтан Жұмабай Баршын  ОМ Қазақстан тарихы 85.00 %
83 Бекет Жұмабеков Жамбыл атындағы ОМИ Қазақстан тарихы 65.00 %
84 Ерулан Казкен №6 ОМ Қазақстан тарихы 68.00 %
85 Аяжан  Казыбай №22 ОМ Қазақстан тарихы 63.00 %
86 Алиби Каппасов КММ «Щербаковская ОМ» Қазақстан тарихы 50.00 %
87 Таншолпан Касымбекова №9 Қазақстан тарихы 75.00 %
88 Гульдана Кожахмет Баршын  ОМ Қазақстан тарихы 85.00 %
89 Адам Мәлік Жамбыл атындағы ОМИ Қазақстан тарихы 80.00 %
90 Айсултан Мусабек Б.Амалбеков атындағы ЖББОМ Қазақстан тарихы 65.00 %
91 Жанбота Насипжанов №54 ЖББОМ Қазақстан тарихы 60.00 %
92 Тогжан Ордаханова №6 ОМ Қазақстан тарихы 85.00 %
93 Диана Рахметаева Жамбыл атындағы ОМИ Қазақстан тарихы 50.00 %
94 Гаухар Сагынбаева №6 ОМ Қазақстан тарихы 75.00 %
95 Марлен Сағындық Жамбыл атындағы ОМИ Қазақстан тарихы 50.00 %
96 Дайын Тогаев Баршын  ОМ Қазақстан тарихы 80.00 %
97 Айдана Тойшыбек №22 ОМ Қазақстан тарихы 80.00 %
98 Зульфия Толенбек Тугускен ЖББОМ Қазақстан тарихы 70.00 %
99 Владимир Дыбов №46 ЖББОМ КММ Қазақстан тарихы 87.00 %
100 Диана Рахимбекова Актас п. №13 ОМ Қазақстан тарихы 90.00 %
101 Лолита Рахимбекова №16 ЖББОМ КММ Қазақстан тарихы 60.00 %
102 Глеб Савко №63 ЖББОМ Қазақстан тарихы 80.00 %
103 Оразбек Токмагамбетов №63 ЖББОМ Қазақстан тарихы 70.00 %
104 Напталов Абылай Жамбыл атындағы ОМИ Математика 80 %
105 Жолдыбай Алмас Жамбыл атындағы ОМИ Математика 90%
106 Ашкенов Арман Жамбыл атындағы ОМИ Математика 80%
107 Жұмабеков Бекет Жамбыл атындағы ОМИ Математика 90%
108 Сағындық Марлен Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
109 Сатан Нұрсұлтан Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
110 Әлібеков Айбек Жамбыл атындағы ОМИ Математика 80%
111 Ақтолқын Қойшыбекова №7 МЛ Математика 75%
112 Сарай Амагелді Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
113 Рымханов Асылхан Жамбыл атындағы ОМИ Математика 80%
114 Шашубай Нұрболат Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
115 Бұйрабеков Темірлан Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
116 Аружан Мәжит Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
117 Қоблан Қуатов Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
118 Ожан Нұрбол Жамбыл атындағы ОМИ Математика 90%
119 Талғатбекқызы Ақерке Жамбыл атындағы ОМИ Математика 90%
120 Алтынай Омар Жамбыл атындағы ОМИ Математика 85%
121 Аманқұлова Асыл Жамбыл атындағы ОМИ Математика 85%
122 Сайлауханов Балауса Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
123 Абдрашов Нұрай Жамбыл атындағы ОМИ Математика 90%
124 Қабдия Рустем Жамбыл атындағы ОМИ Математика 75%
125 Тусупбекова Лаура Жамбыл атындағы ОМИ Математика 90%
126 Алпысбаева Илана №1 ОМ КММ Математика 85%
127 Сухов Лев №63 ЖББОМ Математика 75%
128 Комиссарова Татьяна №63 ЖББОМ Математика 85%
129 Юнгенштейн Юлия КОМ №3″ ОМ (РО) КММ Математика 80%
130 Гороховский Ринат №101  мектеп-гимназия Математика 75%
131 Кожинова Валентина №77 ОКШДС Математика 75%
132 Шегебаева  Айым НЗМ ХБН Орыс тілі 86.67 %
133 Линара Адильбаева №41 КММ ЖББОМ Орыс тілі 86.67 %
134 Сакеева Айсулу Ж.Акылбаев  атындағы мектеп-Гимназия Орыс тілі 93.33 %
135 Жазира Алимжанова №46 ЖББОМ КММ Орыс тілі 70.00 %
136 Анель Аширбекова №41 ЖББОМ КММ Орыс тілі 96.67 %
137 Мөлдір Бегула Тугускен ОМ Орыс тілі 73.33 %
138 Екатерина Бутакина № 15 ЖББОМ КММ Орыс тілі 76.67 %
139 Яна Горюцкая №46 ЖББОМ КММ Орыс тілі 70.00 %
140 Әділ Елеусіз №41 ЖББОМ КММ Орыс тілі 86.67 %
141 Диана Ермекова №54 ЖББОМ Орыс тілі 86.67 %
142 Томирис Есенгалиева №41 ЖББОМ КММ Орыс тілі 86.67 %
143 Кирилл Клеймёнов №101  мектеп-гимназия Орыс тілі 86.67 %
144  Асем Кожабекова №18 ЖББОМ Орыс тілі 76.67 %
145 Денис Кочегин Лицей МБА Орыс тілі 83.33 %
146 Екатерина Кутьенко № 63 ЖББОМ Орыс тілі 76.67 %
147 Полина Лин-Ва-Са №63 ЖББОМ Орыс тілі 80.00 %
148 Мәдина Нұрбаева №41 ЖББОМ КММ Орыс тілі 90.00 %
149 Айдана Оразханова Ж.Акылбаев  атындағы мектеп-гимназия Орыс тілі 90.00 %
150 Максим Порядкин КММ «Гимназия №9″ Орыс тілі 86.67 %
151 Диана Рахимбекова Актас п. №13  ОМ Орыс тілі 76.67 %
152 Лолита Рахимбекова №16 ЖББОМ КММ Орыс тілі 86.67 %
153 Максим Рязанов №63 ЖББОМ Орыс тілі 73.33 %
154 Адина Сапар Н.К.Крупская атындағы ОМ Орыс тілі 90.00 %
155 Мария Сафарова №3 Орыс тілі 80.00 %
156 Валерия Сергеева № 15  ЖББОМ КММ Орыс тілі 86.67 %
157 Ангелина Степаненко № 15 ЖББОМ КММ Орыс тілі 83.33 %
158 Тогжан Темирбулатова №12 ЖББОМ Орыс тілі 73.33 %
159 Лаура Тусупбекова Жамбыл атындағы ОМИ Орыс тілі 96.67 %
160 Анеля Уалибекова №18 ЖББОМ Орыс тілі 96.67 %
161 Елизавета Шептунова КММ «Гимназия №9″ Орыс тілі 90.00 %
162 Несібелі Акимова Жамбыл атындағы ОМИ Физика 70.00 %
163 Арман Ашкенов Жамбыл атындағы ОМИ Физика 70.00 %
164 Темірлан Бұйрабеков Жамбыл атындағы ОМИ Физика 80.00 %
165 Ануар Жаппас Жамбыл атындағы ОМИ Физика 65.00 %
166 Алмас Жолдыбай Жамбыл атындағы ОМИ Физика 65.00 %
167 Камила Жуанышева Жамбыл атындағы ОМИ Физика 65.00 %
168 Рустем Қабдия Жамбыл атындағы ОМИ Физика 65.00 %
169 Абылай Напталов Жамбыл атындағы ОМИ Физика 65.00 %
170 Ожан  Нұрбол Жамбыл атындағы ОМИ Физика 70.00 %
171 Асылхан Рымханов Жамбыл атындағы ОМИ Физика 70.00 %
172 Аяулым Бакижанова Жамбыл атындағы ОМИ Физика 75.00 %
173 Милена Батанова Саран қ. әкімдігінің №1 ОМ Физика 85.00 %
174 Станислав Когай №1 ОМ КММ Физика 70.00 %
175 Андрея Сагитова Саран қ. әкімдігінің №1 ОМ Физика 80.00 %
176 Алибек Сарсеитов № 15 ЖББОМ КММ Физика 70.00 %
177 Кунсулу Алпысова Баршын ЖББОМ Биология 56.00 %
178 Жансая Алтынғожина №7 МЛ Биология 52.00 %
179 Сымбат Амирбек Тугускен ЖББОМ Биология 56.00 %
180 Айнұр Ешенхан Жамбыл атындағы ОМИ Биология 74.00 %
181 Магжан Жанабай КММ «Көктал ЖББОМ» Биология 58.00 %
182 Дана Кабирова Жамбыл атындағы ОМИ Биология 58.00 %
183 Жибек Касенова Баршын ЖББОМ Биология 58.00 %
184 Аружан Кенесова №9 Биология 54.00 %
185 Нұрбан Комарзина Жамбыл атындағы ОМИ Биология 74.00 %
186  Аяжан Кумсбек Баршын ЖББОМ Биология 60.00 %
187 Адам Мәлік Жамбыл атындағы ОМИ Биология 66.00 %
188 Назерке Мукенова №7 мектеп-лицейі Биология 66.00 %
189 Айсултан Мусабек Б.Амалбеков атындағы ЖББОМ Биология 58.00 %
190 Әсем Өмірзақ №20 ЖББОМ КММ Биология 80.00 %
191 Гүлсүм Сагнавева  №4 ОМ Биология 74.00 %
192 Амангелді Сарай Жамбыл атындағы ОМИ Биология 78.00 %
193 Илана Алпысбаева №1  ОМ КММ Биология 76.00 %
194 Лаура Аушева № 15 КММ ЖББОМ Биология 68.00 %
195 Сейтжан  Ахметов №46 ЖББОМ КММ Биология 68.00 %
196 Мария Варкентин №59 ЖББОМ КММ Биология 56.00 %
197 Диана Кашкарова №46 ЖББОМ КММ Биология 56.00 %
198 Полина Лин-Ва-Са №63 ЖББОМ Биология 60.00 %
199 Дарья Мотянко  №15 ЖББОМ КММ Биология 60.00 %
200 Алина Мунгушбаева №3 Тірек мектебі РО КММ Биология 52.00 %
201 Анастасия Новоселова №46 ЖББОМ КММ Биология 72.00 %
202 Ксения  Складчикова №46 ЖББОМ КММ Биология 64.00 %
203 Анатолий Талалуев № 15 ЖББОМ КММ Биология 56.00 %
204 Рустави Умалатов № 15ЖББОМ КММ Биология 80.00 %
205 Виктория Фатыхова №1  ОМ КММ Биология 80.00 %
206 Вера Шевченко №3 Тірек мектебі РО КММ Биология 68.00 %
207 Виктория Шкаренко №3 Тірек мектебі РО КММ Биология 60.00 %
208 Борис Юнгенштейн РО КММ( ОМ) Биология 60.00 %
209 Мадина Адяй №23 ЖББОМ КММ Химия 56.00 %
210 Инабат Акылбекова Б.Амалбеков атындағы ЖББОМ Химия 58.00 %
211 Балауса Ахметкарим №6 ОМ Химия 56.00 %
212 Венера Бердибаева №1 ОМ Химия 58.00 %
213 Айнұр Ешенхан Жамбыл атындағы ОМИ Химия 56.00 %
214 Ерулан Казкен №6 ОМ Химия 50.00 %
215 Аружан Кенесова №9 Химия 52.00 %
216 Айсултан Мусабек Б.Амалбеков атындағы ЖББОМ Химия 58.00 %
217 Тогжан Ордаханова ОМ №6 Химия 60.00 %
218 Гаухар Сагынбаева ОМ №6 Химия 52.00 %
219 Асылжан Сатан Тугускен ЖББОМ Химия 72.00 %
220 Нұрболат Шашубай Жамбыл атындағы ОМИ Химия 58.00 %
221 Анастасия Калентьева №46 ЖББОМ КММ Химия 52.00 %
222 Ангелина Калугина ОМ №10 Химия 50.00 %
223 Алина Мунгушбаева №3 Тірек мектебі РО КММ Химия 50.00 %
224 Альбина Чернова №46 ЖББОМ КММ Химия 52.00 %
225 Елизавета Шептунова «Гимназия №9″ КММ Химия 50.00 %