Schedule of FEАT supervisory hours for academic year 2018-2019

Group Curator Time         Auditorium
Monday
1. RET-15-1,2 Esenjolov U.S 1055 – 1145 IV-411
2. RET-16-2 Maymurynova A.A 1700 – 1750 IV-402
3. IE-15-1,1с Ayzhambaeva SJ 17.00-17.50 413
4. IE-15-1 Kapzhapparova D.U. 17.00-17.50 418
5. IE-16-1 Kakimova K.Sh. 11.50-12.40/

 

413
6. A&C -15-4 Parshina G.I. 09.00

 

IY corps aud. 108
7. A&C -15-2 Omar T.T 12.40

 

Maincorps aud.136
8. A&C -15-4 Kalinin A.A.  17.00

 

IY  corps aud.108
9. EE-15-3 Khairullina E.K. 12.40

 

Maincorps aud.210а
10. EE-15-4 Khairullina E.K. 12.40

 

Maincorps aud.210а
11. A&C -16-2 Tohmetova K.M.  15.00

 

Main corps aud.133
12. A&C -17-1 Beisenova A.  13.10

 

Main corps aud. 134
13. A&C -17-2 Beisenova A.  13.10

 

Main corps aud. 134
14. A&C -17-3 Voitkevich S.V. 10.00

 

Main corps aud. 133
15. HPE-16-2, Bilichenko A.P. 9-00-9-50 Main107
16. EE-15-1каз,

EE-16  с

Бражанова Д.К Numerator

19-00-19-50

Main112
17. HPE-17-3,HPE-17 с Neshina E.G. 15-05-15-55

 

Main 144

 

 

18. HPE-17-1kaz Zhunusova A.K. 10-55-11-45 Main115
19. RET-15-2. Sembaeva G.N. 15.05-15.55. 1 корп.aud 417.
20. RET-17-2. . Aldanazar І.Е. 15.05-15.55. 1 корп. aud 407.
21. EE-16-2п Baidildina Zh.B. 17.00-17.50 Бас 05а
   Tuesday
22. IE-17-1 Iskakov M.B. 13.10-14.00 417
23. IE-15-2,2с Aymagambetova R.Zh. 10.00-10.50 413
24. EE-14-2 Smagulova K.K. 13.10

 

Main corps aud. 131
25. EE-15-6 Ivanov V.A.  17.00

 

IY corps aud. 108
26. A&C -16-1 Tohmetova K.M. 17.00

 

Main corps aud.134а
27. A&C -16-3 Sichkarenko A.V. 11.50

 

IY corps aud. 108
28. EE-16-3 Sundet G.E   12.40

 

Main corps aud. 134
29. EE-16-4 Sundet G.E 12.40

 

Main corps aud. 134
30. EE-16-4 Kritsky A.B.  17.00

 

Main corps aud. 136
31. EE-17-2 Sundet G.E 15.00

 

Maincorps 136
32. HPE-16-1 каз,HPE-16ск Madi P.Sh. 12-40-13-30 Main144
33. EE-17-3 Dvuzhilova S.N. 15-05-15-55 Main108
34. RET-17-1. Alihaydarova E.Zh. 15.05-15.55. 1 corps. aud 407.
Wednesday
35. RET-17-3 Belik G.A. 1505 – 1555 IV-415
36. IE-14-2 Alkina A.D. 15.00-15.50 417
37. A&C -15-1 Nurmaganbetova G.S. 12.40

 

Main corps aud.133
38. HPE-14-1,

HPE-14-2

Kaidanovich O.Yu. 15-00-15-50 Ergonomic filial agency
39. HPE-17-2 Brazhanova D.K. 12.40-13.10 Main112
 Thursday
40. RET-16-3 Gavrilova M.A. 955 – 1045 IV-415
41. RET-14-3 Yugay V.V. 1240 – 1330 IV-410
42. RET-16-1 Anuarbek K.B. 1505 – 1555 IV-407
43. RET-15с Zhakibekov T.B 1700 – 1750 IV-411
44. RET-15-3 Kaliaskarov N. B. 1700 – 1750 IV-408b
45. IE-17-2, 2с Yurchenko V.V. 15.00-15.50 416
46. IE-16-1 Kakimova K.Sh. 17.00-17.50 417
47. A&C -14-1 Nurmaganbetova G.S. 12.40

 

Main corps aud.137
48. A&C -14-2 Nurmaganbetova G.S. 12.40

 

Main corps aud.137
49. A&C -14-3 Sayfulin R.F. 12.40

 

Main corps aud. 128
50. EE-14-4 Kotov E.S. 15.00

 

IY corps aud. 108
51. EE-15-5 Shaygaraeva T.N 9-00-9-55 Main05b
52. HPE-15 ск, EE-15ск Utegenova A.S Numerator

13-10-14-00

Main108
   Friday
53. RET-15-1 Nesipova S.S. 955 – 1045 IV-410
54. RET-15-4 Nygimetzhanova S.K. 1250 – 1340 IV-407
55. RET-15-5 Aldoshina O.V. 1505 – 1555 IV-410
56. RET-16с Alimov M. Sh. 1505 – 1555 IV-424
57. RET-17с Mekhtiev A.D. 1700 – 1750 IV-408б
58. IE-16-2,2с Belik M.N. 15.00-15.50 413
59. A&C -15-3 Usova E.D.  15.05

 

Main corps aud.133
60. EE-16-1 каз Makhambetov, O.K. 11-50-12-40 Main107
61. EE-15-1каз, EE-16  с Brazhanova D.K. denominator10-00-10-50 Main112
62. EE-15-2, Baidildina Zh.B 12.10-13.00 Main05а
63. HPE-15-1 каз Abilzhanova F.B 12.40.-13.10 Main 0.5b
64. HPE-15-2, Neshina E.G. 12.40-13.30 Main112
65. HPE-15 ск, EE-15ск Utegenova A.S denominator10-50-12-40 Main108
66. EE-17-1 kaz Esseitov M.S. 15-05-15-55 Main108
Uncategorized