Schedule of FEАT supervisory hours for academic year 2015-2016

Group

Curator

Time

        Auditorium

Monday

1

A&C-13-1 Shoshymbekova G.T.

17.00-17.50

(numerator)

M-136

2

EE-13s Neshina E.G.

9.00-9.50

M -112

3

HPE-13s Bilichenko E.N.

10.00-10.50

M -111

4

EE-12-2 Tohmetova K.M.

09.55-10.45

M -133

5

HPE-12-2 Bilichenko A.P.

15.15-16.05

M -107

6

R&ET-11-2 Kshalova A.A.

15.05 – 15.55

4-407

7

A&U-11-6 Marquardt R.V.

17.00-17.50

4-106

8

EE-10-2 Balandin V.S.

11.50-12.40

M -107

9

R&ET-10-2 Huanbay E.

15.05-15.55

1-433

10

R&ET-10-4 Gavrilova M.A.

15.05 – 15.55

4-422

Tuesday

11

A&C-13-2 Lapin L.M.

15.05-15.55

M-136

12

RET-13-2 Nygimetzhanova S.K .

15.05 – 15.55

4-411

13

EE-13-3 Dvuzhilova S.N.

10.00-10.50

M -05b

14

A&C-13-1 Shoshymbekova G.T.

9.55-10.45 (denominator)

M -134а

15

A&C-11-4 Ivanov V.A.

12.40-13.30

4-106

16

RET-11-3 Anuarbek K.B .

15.05 – 15.55

4-407

17

A&C-11-5 Ivanov V.A.

15.05 – 15.55

4-106

18

RET-10-3 Kim Y.

13.10 – 14.00

4-408b

19

HPE-10-1 Makhambetov D.C.

15.15 – 16.05

M -115

20

RET-10-1 Kopbalina K.B.

15.10-15.55

(numerator)

1-433

21

A&C-10-1 Nurmaganbetova G.S.

15.05 – 15.55

(denominator)

M -133

22

EE-10-1 Nurmaganbetova G.S.

17.00-17.50

4-108

Wednesday

23

RET-13-1 Rakhimberlinova Zh.B.

15.05 – 15.55

4-407

24

EE-13-2 Telbayeva Sh. Z.

15.05 – 15.55

M -134

25

HPE-13-2 Suleymanov S.R.

17.00-17.50

M -104

26

EE-13-1p Zhunusova A.K.

17.00-17.50

M -115

27

RET-12-1 Kaliaskarov N. B.

15.05 – 15.55

4-426

28

RET-12-2 Alimov M. Sh.

15.05 – 15.55

4-418

29

EE-12-3 Bulatbayeva Yu.F.

10.00-10.50

4-106

30

A&C-12-2 Kritsky A.B.

17.00-17.50

4-106

31

RET-11-1 Orazgaliyev G. Sh.

13.10 – 14.00

4-408b

32

RET-10-1 Kopbalina K.B.

13.10-14.00

(denominator)

1-433

33

A&C-10-2 Kalinin A.A.

15.05 – 15.55

4-106

34

A&C-10-3 Potemkina E.B.

17.00-17.50

4-414

Thursday

35

RET-13s Mehtiev A.D.

9.55 – 10.45

4-408b

36

A&C-13s Zhumagulova D.K .

15.05 – 15.55

M-133

37

HPE-12-1 Nurketaeva O.O .

15.15 – 16.05

M-05b

38

HPE-10-2 Kaydanovich O.U.

12.40-13.30

M-108

Friday

39

RET-13-3 Yugay V.V.

15.05 – 15.55

4-410

40

RET-12-3 Belik G.A .

15.05 – 15.55

4-411

41

RET-12c Belik G.A .

15.05 – 15.55

4-411

 42 A&C-12-1 Smagulova K.K.

15.05 – 15.55

4-108

43

EE-12c Bilichenko E.N.

13.10-14.00

 M-111

44

EE-12-1p Imanov J.J.

15.05 – 15.55 (numerator)

17.00-17.50 (denominator)

M -108

45

A&C-12s Lisitcin D.V.

17.00 – 17.50

4-105

46

RET-11-4 Aldoshina O.V.

13.10 – 14.00 (numerator)

4-407

15.05 – 15.55 (denominator)

47

A&C -11-1 Nurmaganbetova J.S.

15.05-15.55

M -133

48

A&C -11-2 Nurmaganbetova J.S.

15.05-15.55

M -133

49

A&C -3-11 Zhekeeva Sh.E.

13.10-14.00

(numerator)

M -134а

50

A&C -3-11 Zhekeeva Sh.E.

15.05-15.55

(denominator)

M -137

51

EE-10-3 Voitkevich S.V.

12.50-13.40

4-414

52

A&C -10-1 Nurmaganbetova G.S.

12.40 – 13.30

(numerator)

M -133

53

EE-11-1 Shaygaraeva T.N.

17.00-17.50

M -111

54

EE-12-3 Baydildina J.B.

17.00-17.50

M -108

Saturday

55

HPE-13-1 Esemseitov M.S. 15.00

M -05а