МЕМЛЕКЕТТІК ЕМТИХАН ТАПСЫРУ КЕСТЕСІ

БАКАЛАВРИАТ

 

5В070600-«Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау»

мамандығы студенттерінің

МЕМЛЕКЕТТІК ЕМТИХАН ТАПСЫРУ КЕСТЕСІ

 

Группа ГПР-12-1,3 Уақыты
  1. Айдарова Айжан Қонысбекқызы
  2. Әбiлхан Ерлан
  3. Бағдат Архат Бағдатұлы
  4. Даулетбай Димаш Есболұлы
  5. Досбол Нұрсұлтан Кеменгерұлы
  6. Еркiнқызы Саягул
  7. Жарылғапов Ерасыл Ерболұлы
  8. Қайратұлы Санат
  9. Күзембай Дастан Хасетұлы
  10. Әлжанова Жансая Атымтайқызы
  11. Макатов Дархан Кайратович
  12. Махатова Әсем Бақытжанқызы
  13. Мыңбаев Бағдат Пазылбекұлы
  14. Сыздыкова Нургуль Турсунбековна
09.06.2016 г. 

0900-1300

 

2 корпус — 223 ауд.

  1. Төкен Елжас Төкенұлы
  2. Төлеубек Қымбат Есмахайқызы
  3. Төлеуов Дiнмұхамед Қанышұлы
  4. Абилов Айдархан Амантаевич
  5. Андриянова Анастасия Геннадьевна
  6. Аскарова Маруаш Тумаровна
  7. Братченко Лариса Евгеньевна
  8. Ибырханов Темирлан Сакенович
  9. Кадишев Сабыржан Жетысбаевич
  10. Курманаева Айдана Бакдатовна
  11. Мукашева Алтынай Исламовна
  12. Сихымбай Жансая
  13. Султанов Гарш Дастанович
  14. Харина Ольга Викторовна
 10.06.2016 г.

 

0900-1300

 

2 корпус -223 ауд.

 

 

 

 

5В070600-«Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау»

мамандығы студенттерінің

ДИПЛОМДЫҚ ЖОБАЛАР ЖӘНЕ ЖҰМЫСТАРДЫ ҚОРҒАУ КЕСТЕСІ

 

Группа ГПР-12-1,3 Уақыты
  1. Айдарова Айжан Қонысбекқызы
  2. Әбiлхан Ерлан
  3. Бағдат Архат Бағдатұлы
  4. Даулетбай Димаш Есболұлы
  5. Досбол Нұрсұлтан Кеменгерұлы
  6. Еркiнқызы Саягул
  7. Жарылғапов Ерасыл Ерболұлы
  8. Қайратұлы Санат
  9. Күзембай Дастан Хасетұлы
  10. Әлжанова Жансая Атымтайқызы
21.06.2016 г. 

0900-1300

 

2 корпус — 223 ауд.

  1. Макатов Дархан Кайратович
  2. Махатова Әсем Бақытжанқызы
  3. Мыңбаев Бағдат Пазылбекұлы
  4. Сыздыкова Нургуль Турсунбековна
  5. Төкен Елжас Төкенұлы
  6. Төлеубек Қымбат Есмахайқызы
  7. Төлеуов Дiнмұхамед Қанышұлы
  8. Абилов Айдархан Амантаевич
  9. Андриянова Анастасия Геннадьевна
  10. Аскарова Маруаш Тумаровна
 22.06.2016 г.

 

0900-1300

 

2 корпус -223 ауд.

  1. Братченко Лариса Евгеньевна
  2. Ибырханов Темирлан Сакенович
  3. Кадишев Сабыржан Жетысбаевич
  4. Курманаева Айдана Бакдатовна
  5. Мукашева Алтынай Исламовна
  6. Сихымбай Жансая
  7. Султанов Гарш Дастанович
  8. Харина Ольга Викторовна
23.06.2016 г. 

0900-1300

 

2 корпус -223 ауд.

 

 

БАКАЛАВРИАТ ЗАОЧНИКИ

 

5В070600-«Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау»

мамандығы ГПР-13зВВ, ГПР-12У тобы студенттерінің

МЕМЛЕКЕТТІК ЕМТИХАН ТАПСЫРУ КЕСТЕСІ

 

 

ГПР-13зВВ тобы Уақыты
  1. Магамадов Расул Вахаевич
  2. Мукашева Ләззат Серикбаевна
  3. Бейсембинова Ардак Уразимановна
  4. Сембекова Баглан Рактаевна
  5. Жилкибаев Алимжан Арсланович
  6. Лебедевич Вадим Викторович
  7. Мурзат Жулдыз
  8. Сыровая Ольга Геннадьевна
  9. Бондаренко Татьяна Петровна
  10. Баянова Айдана Айтугановна
  11. Исинов Бауржан Омарович
  12. Хайруллина Жанна Малбагаровна
  13. Химченко Александр Иванович

ГПР-12у

  1. Сабырбаев Мирас Еркинович
29.12.2015 г. 

0900-1300ч.

 

2 корпус -223 ауд.

 

 

 

5В070600-«Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау»

мамандығы ГПР-13зВВ, ГПР-12У студенттерінің

ДИПЛОМДЫҚ ЖОБАЛАР ЖӘНЕ ЖҰМЫСТАРДЫ ҚОРҒАУ КЕСТЕСІ

 

Группа ГПР-13зВВ Время
  1. Магамадов Расул Вахаевич
  2. Мукашева Ләззат Серикбаевна
  3. Бейсембинова Ардак Уразимановна
  4. Сембекова Баглан Рактаевна
  5. Жилкибаев Алимжан Арсланович
  6. Лебедевич Вадим Викторович
  7. Мурзат Жулдыз

 

12.01.2016 г. 

0900-1300ч.

 

2 корпус -223 ауд.

  1. Сыровая Ольга Геннадьевна
  2. Бондаренко Татьяна Петровна
  3. Баянова Айдана Айтугановна
  4. Исинов Бауржан Омарович
  5. Хайруллина Жанна Малбагаровна
  6. Химченко Александр Иванович

ГПР-12у

  1. Сабырбаев Мирас Еркинович
 13.01.2016 г.

 

0900-1300ч.

 

2 корпус -223 ауд.

 

 

 

МАГИСТРАТУРА

 

 

6М070600-«Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау»

мамандығы магистранттарының

МЕМЛЕКЕТТІК КЕШЕНДІК ЕМТИХАН ТАПСЫРУ КЕСТЕСІ

 

ГРМ-14 тобы Уақыты
  1. Аманбаев Диас Нурланович
  2. Батаева Асемгуль Мухтаровна
  3. Блялова Гулим Галымжановна
  4. Иванов Алексей Алексеевич
  5. Искаков Жарас Жамантайулы
  6. Мукашева Ляззат Серикбаевна
  7. Кенетаева Айгуль Акановна
  8. Мусина Екатерина Вадимовна
  9. Нурламбекова Арай Маратовна
  10. Омеркулов Айслан Санатович
  11. Онгаров Алихан Ерболович
  12. Сайлаубек Нұрдан Нұрханұлы
12.05.2016 г. 

1000-1700

 

2 корпус -223 ауд.

 

 

6М070600-«Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау»

мамандығы магистранттарының

ДИССЕРТАЦИЯЛЫҚ ЖҰМЫСТАРДЫ ҚОРҒАУ КЕСТЕСІ

 

ГРМ-14 тобы Уақыты
  1. Аманбаев Диас Нурланович
  2. Батаева Асемгуль Мухтаровна
  3. Блялова Гулим Галымжановна
  4. Иванов Алексей Алексеевич
  5. Искаков Жарас Жамантайулы
  6. Мукашева Ляззат Серикбаевна
14.06.2016 г. 

1000-1700

 

2 корпус -223 ауд.

  1. Кенетаева Айгуль Акановна
  2. Мусина Екатерина Вадимовна
  3. Нурламбекова Арай Маратовна
  4. Омеркулов Айслан Санатович
  5. Онгаров Алихан Ерболович
  6. Сайлаубек Нұрдан Нұрханұлы
15.06.2016 г. 

1000-1700

 

2 корпус -223 ауд.

 

 

Без рубрики