Студенттік үйірмелер, клубтар және олардың жетекшілерінің тізімі:

1.Би ансамблі «Эксклюзив»:

— жетекшісі Парпиева Лаура Сагатовна

— тел.: 8 700 3072040

Эксклюзив

 

2. Қазіргі би ұжымы «RIZE»:

— жетекшісі Искакова Дильшат Гизатовна
— тел.: 8 702 3065011, 8 7055503194

Rize

3. Вокал тобы:

— жетекшісі Уалиева Асель Балташовна
— тел.: 8 700 3526907

Вокальная студия нов

4. Домбыра ансамблі «Сары-арқа сазы»

— жетекшіі Усенов Алтай Жанболатович
— тел.: 8 702 3087734

Домбровый

5.Театр студиясы «Шабыт» (қаз.тілі):

— жетекшісі  Койшыгарин Мадияр Камашевич
— тел.: 8 700 3254820, 8 707 3929092, 46-18-52

театр Шабыт

6. Көркем өлең клубы «Cөз патшасы»:

— жетекшісі Ахмедиянов Сағындык Мухиденович
— тел.: 8 702 2151134, 8 775 8133979

Сөз патшасы

7. Үрмелі және джаз оркестрі

— жетекшісі  Сирацкий Владислав Францевич
— тел.: 8 775 5354315

Духовой аркестр

8. «Сөз шешендігі» тобы

— жетекшісі Талғат Олжас
— тел.: 8 702 3131211, 8 700 3288711

Ораторское искусство

9. Дебат клубы «Орда» (қаз.орыс тілі)

— жетекшісі  Хасанова А.А.
— тел.: 8 700 3669725

 

 

2013-2014 оқу жылына «Жастар әлемі» Студенттер Сарайындағы студенттік топтарының жұмыс кестесі 

 

Департамент молодежной политики КарГТ

 

Топ атауы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

Вокал

(Уалиева  А.Б.)

17:00-19:00

(Дыбыс студиясы )

17:00-19:00

 (жетекшісіз)

17:00-19:00

 (Дыбыс студиясы )

Домбыра ансамблі

(Усенов А.Д.)

17:00-19:30

(аспап сыныбы)

17:00-19:30

(инструм. сынып)

Қазіргі би

(Искакова Д.Г.)

17:00-20:00

(хореограф. сынып)

17:00-20:00

(хореограф. сынып)

Студент.театр

«Шабыт»

(Қойшығарин М.К.)

17:00-19:00

 (акт залының сахнасы)

17:00-19:00

 (акт залының сахнасы)

Халық билері

(Парпиева Л.С.)

18:10-20:00

(хореограф. сынып)

17:00-20:00

(спорт кешен)

18:00-20:00

(спорт кешені)

Поэзия клубы

«Сөз патшасы»

(Ахмедиянов С.)

17.00-19.00

(1 ғим. 120 ауд.)

 

17.00-19.00

(1 ғим. 120 ауд.)

 

Дебат клубы «Орда»

(Хасанова А.А.)

17.00-19.00

(бірінші ғимарат)

 

17.00-19.00

(бірінші ғимарат)

Шешендік өнер

(Талгат О.)

17:00-19:00

(акт залының сахнасы)

17:00-19:00

(сцена акт.зала)

Үрмелі оркестр

(Сирацкий В.Ф.)

 16:30-19:00

(үрм.орк.сыныбы)

16:30-19:00

(үрм.орк.сыныбы.)

 

+ жексенбі

09:00-12:00

КВН қаз. және орыс.

Бос даярлық кестесі (акт залының сахнасы)

 

 

Без рубрики