Басшылықтың қабылдау уақыты

ПОҚ және қызметкерлер, студенттер, магистранттардың мен докторанттардың жеке сұрақтары бойынша қабылдау уақыты: 

Аты-жөні

Лауазымы

Қабылдау уақыты

1

Ибатов Марат Кенесович ҚарМТУ ректоры сәрсенбі 15:00-17:00

2

Исағұлов Аристотель Зейноллаұлы Бірінші проректор сәрсенбі, бейсенбі 15:00-17:00

3

 Жетесова Гульнар Сантайқызы Стратегиялық даму жөніндегі проректоры  бейсенбі 15:00-17:00

4

 Ожигин Сергей Георгиевич Ғылым жұмысы проректоры  бейсенбі 15:00-17:00

5

 Алпысбаева Назым Амангазықызы Тәрбие жұмысы жөніндегі проректор  бейсенбі 15:00-17:00

6

 Мусина Гульназ Нургалиқызы  Ректор аппаратының басшысы  бейсенбі 15:00-17:00

 

Факультет декандары:

Тау-кен факультеті Имашева А.Ж.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін

Сәулет-құрылыс факультеті Таранов А.В.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін

Энергетика, Автоматика және Теле байланыс факультеті Булатбаев Ф.Н.: сенбі 10:00-ден 12:00-ге дейін

Машина жасау факультеті Ерахтина И.И.: сейсенбі, бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін

Көлік-жол факультеті Жолдыбаева Г.С.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін

Инновациялық технологиялар факультеті  Головачева В.Н.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін

Инженерлік экономика және менеджмент факультеті Давлетбаева Н.Б.: сейсенбі, жұма 15:00-ден 17:00-ге дейін, сәрсенбі 14:00-ден 17:00-ге дейін

Сырттай және қашықтық оқыту факультеті Глотов Б.Н.: күнде 16:00-ден 18:00-ге дейін

Кафедра меңгерушілері:

«Пайдалы қазбалар кен орындарын өңдеу» кафедрасы Исабек Т.К.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Маркшейдерлік іс және геодезия» кафедрасы Низметдинов Н.Х.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Кен аэрологиясы және еңбекті қорғау» кафедрасы Жолмагамбетов Н.Р.: сейсенбі 12:00-ден 17:00-ге дейін
«Геология және пайда қазбалар орынын барлау» кафедрасы Садчиков А.В.: дүйсенбі 14:00-ден 16:00-ге дейін
«Құрылыс материалдары және технология» кафедрасы  Рахимова Г.М.: сәрсенбі 10:00-ден 17:00-ге дейін
«Дизайн, сәулет, қолданбалы механика» кафедрасы Иманов М.О.: сейсенбі 11:00-ден 15:00-ге дейін
«Қазақстан тарихы» кафедрасы Касимова С.С.: сейсенбі 11:00-ден 13:00-ге дейін
«Орыс және шетел тілдері» кафедрасы Оспанова Б.Р.: сейсенбі, бейсенбі 14:00-ден 15:00-ге дейін
«Өндірістік үдерісті автоматтандыру» кафедрасы Брейдо И.В.: сейсенбі, бейсенбі 14:00-ден 15:00-ге дейін
«Байланыс жүйесінің технологиясы» кафедрасы Югай В.В.: бейсенбі 09:00-ден 10:00-ге дейін
«Энергетика» кафедрасы Мехтиев А.Д.: сенбі 10:00-ден 12:00-ге дейін
«Физика» кафедрасы Смирнов Ю.М: бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Өлшеуіш техника және аспап жасау» кафедрасы Айжамбаева С.Ж.: бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Нанотехнологиялар және металлургия» кафедрасы Балбекова Б.К.: бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Технологиялық жабдықтар, машинажасау және стандарттау» кафедрасы Юрченко В.В.: бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Дәнекерлеу және құю өндірісі» кафедрасы Бартенев И.А.: бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Кәсіби оқыту» кафедрасы Готтинг В.В.: сейсенбі, бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Көлік техникасы және логистикалық жүйелер» кафедрасы Кабикенов С.Ж.: сейсенбі 14:00-ден 17:00-ге дейін
ПРОФ. А.Н.ДАНИЯРОВ АТЫНДАҒЫ «ӨНЕРКӘСІПТІК КӨЛІК» кафедрасы Хуанган Н.: дүйсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«ҚАЗАҚ ТІЛІ ЖӘНЕ МӘДЕНИЕТ» кафедрасы Калыбекова К.С.: сейсенбі 11:00-ден 13:00-ге дейін
«Әлеуметтiк-гуманитарлық пәндер» Балшикеев С.Б.: сейсенбі, жұма 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Ақпараттық технологиялар және қауіпсіздік» кафедрасы Коккоз М.М.: сейсенбі 15:00-ден 16:00-ге дейін
«Ақпараттық есептеу жүйелері» кафедрасы Баймульдин М.К.: сенбі 14:30-ден 16:00-ге дейін
«Жоғары математика» кафедрасы Тутанов С.К.: бейсенбі 11:00-ден 12:00-ге дейін
«Өндірістік экология және химия» кафедрасы Кабиева С.К.: сейсенбі 14:00-ден 17:00-ге дейін
«Кәсіпорын экономикасы» кафедрасы Ахметжанов Б.А.: күн сайын 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Инженерлік кәсіпкерлік және маркетинг» кафедрасы Cтеблякова Л.П.: сәрсенбі 14:00-ден 17:00-ге дейін
«Кәсіпорын менеджменті» кафедрасы Хишауева Ж.Т.: сәрсенбі 14:00-ден 17:00-ге дейін
«Физикалық тәрбие» кафедрасы Головин И.Л.: дүйсенбі, сәрсенбі 10:00-ден 15:00-ге дейін
«Алғашқы әскери дайынық» кафедрасы Алишев Б.Ж.: сейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін
«Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасы Сагатова А. С.: Сейсенбі 15:00-ден 17:00
Әскери кафедра Строков Е.Н.: бейсенбі 15:00-ден 17:00-ге дейін

 

Без рубрики