ЭАТФ кафедрасының 2016-2017 оқу жылының арналған кураторлық сағаттар мен мастер-класттар графигі

№ п/п Тобы Куратор Уақыт Аудитория
Понедельник
РЭТ-15-4 Алдошина О.В. 1505 — 1555 IV-410
РЭТ-14-1

РЭТ-14-2

Есенжолов У.С. 1505 — 1555 IV-407
АиУ-14-3 Паршина Г.И. 17.00

 

IY корпус ауд. 108
АиУ-14-4 Паршина Г.И. 17.00

 

IY корпус ауд. 108
ЭЭ-14-2 Смагулова К.К. 15.00

 

Гл.корпус ауд.136
ЭЭ-15-3 Хаируллина Э.К. 15.05

 

Гл. корпус ауд.204
ЭЭ-15-4 Хаируллина Э.К. 15.05

 

Гл. корпус ауд.204
АиУ-16-1 Тохметова К.М. 11.00 IY корпус ауд.134а
АиУ-16-2 Тохметова К.М. 15.00

 

IY корпус ауд.134
ПС-16-1 Какимова К.Ш. 17.00-17.50 413 гл.
ПС-15-1,1с Закирова Д.К. 09.00-09.50 414 гл.

 

ПС-14-2,2с Алькина А.Д. 17.00-17.50 417 гл.
РЭТ-13-1 Копбалина К.Б. 15:05-15:55 1 к 430 ауд
ЭЭ-16-1 каз Иманов Ж.Ж. 9.00-9.50 Гл.108
ТЭ-15-2 Нешина Е.Г. 15.05-15.55 Гл.107
ТЭ-13-2 Сулейманов С.Р. 12.50-13.40 Гл.05А
ЭЭ-14-1п Махамбетов О.К.

 

17.00-17.50 Гл.115
РЭТ-14-3 Ким Ю.В. 1505 — 1555 IV-411
Вторник
РЭТ-16-3 Белик Г.А. 1505 — 1555 IV-415
1310 — 1400
РЭТ-16-1 Ануарбеков К.Б. 1505 — 1555 IV-411
РЭТ-14ск Ныгиметжанова С.К. 1150 — 1240 IV-415
955 — 1055
ЭЭ-13-2 Телбаева Ш.З. 15.05

 

Гл. корпус ауд.133
ЭЭ-14-4 Каракулин М.Л. 13.10

 

Гл.корпус ауд.137
РЭТ-13-3 Бимбетова Г 15:05-15:55  1 к 430 ауд.
ЭЭ-13-1п Жунусова А.К. 13.10-14.00 Гл.05В
ЭЭ-16 с рус Кирсанова К.В Знаменатель

9.50-10.40

 

Гл.05Б

 

Среда
РЭТ-15с Жакибеков Т.Б. 1505 — 1555 IV-411
РЭТ-15-1 Кшалова А.А. 1505 — 1555 IV-407
РЭТ-14ср Белик Г.А. 1505 — 1555 IV-415
АиУ-13-4 Лапина Л.М. 15.05

 

Гл. корпус ауд.210а
ЭЭ-13-5 Потемкина Е.Б. 15.05

 

Гл. корпус ауд.210б
ЭЭ-16-3 Сундет Г. 12.40

 

Гл корпус ауд.136
ЭЭ-16-4 Крицкий А.Б. 17.00

 

IY корпус ауд.106
ТЭ-16-2 Биличенко А.П. 13.10-14.00 Гл.107
ТЭ-13-1

ЭЭ-13-3

Есемсеитов М.С. 15.05-15.55 Гл.115
ЭЭ-16 с рус Кирсанова К.В Числитель

14.00-14.50

Гл.05А
Четверг
 
РЭТ-16с Алимов М.Ш. 1505 — 1555 IV-415
РЭТ-15-3 Калиаскаров Н.Б. 1700 – 1750 IV-411
АиУ-13-1 Шошымбекова Г.Т. 17.00

 

IY  корпус ауд.106
АиУ-13-2 Шошымбекова Г.Т. 17.00

 

IY  корпус ауд.106
АиУ-14-1 Нурмагамбетова Г.С. 17.00

 

Гл. корпус ауд.137
АиУ-14-2 Нурмагамбетова Г.С. 17.00

 

Гл. корпус ауд.137
АиУ-15-1 Нурмагамбетова Г.С. 17.00

 

Гл. корпус ауд.1334
АиУ-15-3 Калинин А.А. 17.00

 

Гл. корпус ауд. 210а
ПС-16-2,2с Белик М.Н.   414 гл.
13.10-14.00
ПС-15-1,1с Закирова Д.К.   414 гл.

 

15.05-15.55

 

ПС-15-2,2с Аймагамбетова

Р.Ж.

17.00-17.50 418 гл.
ПС-13-1 Айжамбаева С.Ж. 15.05-15.55 413 гл.
РЭТ-15-2 Сембаева Г.Н. 15.00-15.00. 1к 424
ТЭ-14-1,2 Кайданович О.Ю. 9.40-10.30 Гл.05 Б
ЭЭ-15-4 Шайгараева Т.Н. 17.00-17.50 Гл.05В
ЭЭ-16-2п Нуркетаева О.О. 13.10-14.00 Гл.116/Гл.107
ЭЭ-15-1 Нуркетаева О.О. 15.05-15.00 Гл.05В
ЭЭ-13-4 Двужилова С.Н. 15.05-15.55 Гл.05Б
Пятница
РЭТ-16-2 Маймурынова А.А. 1150 — 1240 IV-411
РЭТ-13-4 Югай В.В. 1505 — 1555 IV-410
РЭТ-13-2 Ныгиметжанова С.К. 1505 — 1555 IV-407
ПС-13-2 Юрченко В.В. 15.05-15.55 414 гл.
ПС-14-1,1с Капжаппарова

Д.У

17.00-17.50 413 гл.
ПС-16-2,2с Белик М.Н. 15.05-15.55 417 гл.

 

АиУ-13-3 Кузнецова Ю.В. 13.10

 

Гл. корпус ауд.136
АиУ-16-1 Тохметова К.М. IY корпус ауд.106
17.00
ТЭ-16-1 каз Мади П.Ш. 12.40-13.30

 

Гл. 05А